Profil użytkownika
Salon Magia
Salon Magia
61-761 Poznań
Żydowska 30
Wielkopolskie
Salon Magia
O mnie

 

  Porady Stylistów 

Patrzysz codziennie w lustro i myślisz, że czas już coś zmienić w swoim wyglądzie? Nie wiesz, czy wypatrzona w gazecie fryzura i kolor będą dla Ciebie odpowiednie? Nie zadręczaj się i odwiedź naszych ekspertów, a oni rozwieją Twoje wątpliwości w jedną chwilę. Podpowiedzą jaki wizerunek jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, jak powinnaś dbać o włosy i skórę głowy, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania z zakresu makijażu i ubioru.

  Fryzury wieczorowe

Jest wiele okazji, kiedy musimy wyglądać pięknie i bajecznie. Czy to studniówka, sylwester, wesele przyjaciółki czy też nasz najważniejszy dzień w życiu – nasz własny ślub. Najlepiej wtedy sprawdzają się upięcia i podpięcia włosów, które podkreślą podniosłość chwili oraz dodadzą każdej Pani wdzięku i elegancji. Proponujemy wykonanie upięcia próbnego bądź też wcześniejszego skonsultowania wybranej fryzury z jednym z naszych fryzjerów, aby finalna fryzura była idealnie dobrana i wyglądała perfekcyjnie.

Cena: od 50 zł do 180 zł

 

                                  
Makijaż i fryzura są dopełnieniem stylizacji nie tylko Panny Młodej.
Muszą one współgrać z wieloma elementami, takimi jak upodobania, kolorystyką, fasonem i zdobieniami stroju. 

Jednym z czynników, które decydują o tym, by wybrać się w ten dzień do profesjonalistów jest fakt, że w dużym stresie nawet bardzo wykwalifikowana ręka nie będzie w stanie dobrze wykonać makijażu czy fryzury. Chcąc wyeliminować kolejny w tym dniu czynnik stresogenny zadbajmy o dobre samopoczucie
Cena:od 40zł do 80zł(dzienny,wieczorowy, ślubny)
codziennie od 10.00 do 13.00
 makijaż dzienny 15zł